Skocz do zawartości
 
Obserwuj nas  
Placówka akredytowana
63 242 2332 cdn@cdnkonin.pl ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
Strona główna Aktualności i komunikaty Szkolenie „Trudne sprawy w świetle zakończenia starego i planowania nowego roku szkolnego 2026/2027. Dyrektor na starcie”

Szkolenie „Trudne sprawy w świetle zakończenia starego i planowania nowego roku szkolnego 2026/2027. Dyrektor na starcie”

Wykład  dla nauczycieli. Na pierwszym planie tytuł szkolenia.

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie zaprasza Państwa Dyrektorów na szkolenie stacjonarne z cyklu Klub Dyrektora: 

„Trudne sprawy w świetle zakończenia starego i planowania nowego roku szkolnego 2026/2027. Dyrektor na starcie” (M25/6/12).

Szkolenie prowadzi Leszek Zaleśny – ekspert w zakresie prawa oświatowego i specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, wykładowca prawa oświatowego w szkołach wyższych i placówkach doskonalenia nauczycieli, wieloletni starszy wizytator kuratorium oświaty, nauczyciel konsultant i dyrektor szkoły. Wieloletni wicedyrektor publicznego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie. Autor licznych publikacji z zakresu prawa oświatowego, w tym 20 poradników z tego obszaru.

Termin i miejsca szkolenia: 12 marca 2026 r. (czwartek), godz. 9.00-12.00, budynek Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, ul. Sosnowa 14.

Program zajęć:

  • Arkusz organizacyjny na rok szkolny 2026/2027.
  • Nawiązanie i rozwiązanie stosunku pracy.
  • Czas pracy nauczycieli i dyrektorów szkół.
  • Czynności związane z procedurami kończącymi staże w ramach awansu zawodowego.
  • Odpowiedzi na pytania.

Cele szkolenia:

  • zdefiniowanie dyrektora jako przełożonego zatrudnionych w jednostce oświatowej nauczycieli;
  • ukazanie problematyki przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027;
  • zaktualizowanie wiedzy kadry kierowniczej (dyrektorów i wicedyrektorów) w zakresie nauczycielskiego prawa pracy.

Koszt uczestnictwa: 340,00 zł (dla stałych członków Klubu Dyrektora: 240,00 zł).

Koordynator szkolenia: Aleksandra Czaplicka-Wojtas (kontakt: 63 242 23 32 wew. 212; aczaplicka@cdnkonin.pl).

Zachęcam Państwa do udziału i zapisywania się na szkolenie – poprzez ISOS: https://szkolenia.cdnkonin.pl/szczegoly-szkolenia/579.

Z poważaniem
Jarosław Jankowski
Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie

Zobacz także
63 242 2332
cdn@cdnkonin.pl
ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin