Skocz do zawartości
 
Obserwuj nas  
Placówka akredytowana
63 242 2332 cdn@cdnkonin.pl ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
Strona główna Aktualności i komunikaty Puchar Wielkopolski Debat Oksfordzkich

Puchar Wielkopolski Debat Oksfordzkich

Mówca na tle audytorium. Tytuł programu.

Puchar Wielkopolski Debat Oksfordzkich to program edukacyjny skierowany do szkół ponadpodstawowych z terenu województwa wielkopolskiego. Jego celem jest rozwijanie kompetencji komunikacyjnych uczniów z wykorzystaniem debaty oksfordzkiej.

 

Organizatorami rozgrywek o Puchar Wielkopolski są: Fundacja „Projekty Edukacyjne”, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i podlegające mu ośrodki doskonalenia nauczycieli w Pile, Lesznie, Koninie, Kaliszu i Poznaniu.

 

Działania w ramach programu będą realizowane w oparciu o strukturę wielkopolskich ośrodków doskonalenia nauczycieli. Projekt będzie stanowił połączenie funkcjonującej od kilku lat Poznańskiej Ligi Debat (aglomeracja poznańska, 25 szkół) z turniejami debat i szkoleniami, które zostaną zorganizowane w Pile, Lesznie, Koninie i Kaliszu.

 

Rekrutacja odbywa się za pomocą formularza rekrutacyjnego, który zacznie być dostępny 27 lutego 2024 r. o godzinie 18.00.

 

Zostaną zorganizowane szkolenia dla nauczycieli (opiekunów drużyn) i uczniów (członków drużyn). Termin szkolenia dla nauczycieli: 7 marca 2024 r.

 

Szczegółowe informacje

 

Opracował: Mariusz Kordylewski (na podstawie informacji nadeslanej przez Aldonę Olesiak).

Zobacz także
63 242 2332
cdn@cdnkonin.pl
ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin