Skocz do zawartości
 
Obserwuj nas  
Placówka akredytowana
63 242 2332 cdn@cdnkonin.pl ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
Strona główna Green Studio

Green Studio

grafika reckeen

Szanowni Państwo,

posiadamy na wyposażeniu Centrum tzw. Green Studio, które otrzymaliśmy w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020. Green Studio jest to profesjonalnym studiem nagrań do realizacji projektów wideo.

Green Studio pozwala na tworzenie animacji tła na potrzeby nagrań wideo, które mogą być realizowane przez nauczycieli i uczniów ze szkól podstawowych i ponadpodstawowych z Konina oraz subregionu konińskiego.

Nasze studio wyposażone jest w sprzęt do realizacji profesjonalnych nagrań wideo (m.in. kamery, oświetlenie, stół mikserski) wraz z systemem oprogramowania Reckeen3D.

System Reckeen3D umożliwia tworzenie profesjonalnych programów telewizyjnych w czasie rzeczywistym. Jest to mikser wielokanałowy, który łączy 4 źródła wideo z grafiką komputerową i mediami. Każde z tych źródeł może być wstępnie przetworzone za pomocą wbudowanych kluczy chromatycznych, a następnie umieszczone w wirtualnej scenie 3D, tworząc wirtualne studio lub zaawansowaną kompozycję łączącą grafikę komputerową i wideo. System umożliwia pracę w dwóch niezależnych trybach – Reckeen3D i Reckeen Lite, zapewniając dostosowanie procesu produkcyjnego do własnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane szkoły (dyrektorów, nauczycieli i uczniów).

63 242 2332
cdn@cdnkonin.pl
ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin