Skocz do zawartości
 
Obserwuj nas  
Placówka akredytowana
63 242 2332 cdn@cdnkonin.pl ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
Strona główna Misja

Misja Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie

Misja Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie

Misją Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie jest profesjonalne przewodzenie nauczycielom w podwyżaszaniu kwalifikacji, na drodze ustawicznego doskonalenia się i zaspokajania potrzeb czytelniczo-informacyjnych, a także wspomaganie szkół w tworzeniu kultury uczącej się organizacji. 

 

Podstawą naszego działania jest przeświadczenie, że nauczyciel jest osobą uczącą się przez całe życie, nieustannie rozwiajającą swoją wiedzę merytoryczną i kompetencje pedagogiczne. Chcemy być "domem wiedzy" dla nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych osób, wychodzić naprzeciw wyzwaniom współczesności, łącząc tradycję z nowoczesnością. 

 

Pragniemy być najlepszym partnerem placówek oświatowych i instytucji edukacyjnych, rozumiejącym i uwzględniającym ich potrzeby i aspiracje. 

 

Naszą misję pojmujemy jako w pełni profesjonalną służbę społeczną. Poczucie posłannictwa i wrażliwości na potrzeby wszystkich mieszkańców subregionu konińskiego, połączone z długoletnim doświadczeniem edukacyjnym, umożliwia nam tworzenie własnego stylu pracy i działania jako firmy solidnej i godnej zaufania, a równocześnie dynamicznej i otwartej na wyzwania zmieniającej się rzecywistości. 

63 242 2332
cdn@cdnkonin.pl
ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin