Filmowa relacja z festynu „Piknik na FEST!”
Impresja filmowa z festynu rodzinnego „Piknik na FEST!”, który odbył się 14 czerwca 2025 r. w Koninie.
Szanowni Państwo,
mamy przyjemność ogłosić, że został rozstrzygnięty konkurs historyczny
„Od chłopca z Grodźca do arcybiskupa – historia Bronisława Dąbrowskiego”.
Konkurs został zorganizowany przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie i Szkołę Podstawową w Grodźcu dla uczniów czterech powiatów – konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego w ramach szerszego projektu.
Honorowy patronat nad konkursem objął biskup włocławski Krzysztof Wętkowski.
W kategorii lapbook I miejsce zajęła Zofia Gaj (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłodawie), II miejsce zdobyli Oliwia Andrzejewicz i Cyprian Andrzejewicz (SP Grodziec), a III miejsce (ex aequo) – Adam Trzaskowski i Dawid Trzaskowski oraz Kinga Torczyńska i Maja Urbich (Szkoła Podstawowa w Królikowie). W kategorii kartka z kalendarza I miejsce zdobyła Julia Piekarska, II miejsce – Monika Wysocka, a III – Zuzanna Juszczak (uczennice Szkoły Podstawowej w Grodźcu).
Wręczenie nagród odbyło się 8 czerwca 2025 r. w Grodźcu podczas uroczystości poświęconej upamiętnieniu księdza arcybiskupa Bronisława Dąbrowskiego, który urodził się w Grodźcu. Nagrody i pamiątkowe dyplomy zwycięzcom wręczali Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, Pan Jarosław Jankowski oraz bp włocławski Krzysztof Wętkowski.
Organizatorkami konkursu były panie: Anna Berdzińska, Anna Dobropolska oraz Małgorzata Kuczkowska.
Gratulujemy laureatom!
Impresja filmowa z festynu rodzinnego „Piknik na FEST!”, który odbył się 14 czerwca 2025 r. w Koninie.
Konkursy honorują wyróżniające się szkoły i nauczycieli.
Konkurs filmowy adresowany do uczniów. Praca konkursowa - film - ma ukazywać drogę do życia z pasją.