Skocz do zawartości
 
Obserwuj nas  
Placówka akredytowana
63 242 2332 cdn@cdnkonin.pl ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
Strona główna Aktualności XV Ogólnopolski Kongres Kobiet

XV Ogólnopolski Kongres Kobiet

PLAKAT XV OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU KOBIET

XV OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOBIET odbędzie się w Poznaniu 2 i 3 września br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 

Tegoroczne hasło Kongresu Kobiet brzmi: „Kobiety mają głos! Równość, edukacja, przyszłość”. Kobiety miały, mają i będą miały głos. Czasem jest on mniej, czasem bardziej słyszalny, ale chyba nadszedł czas, żebyśmy były bardzo mocno słyszalne! – mówiła na spotkaniu Paulina Stochniałek - Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Cieszę się, że w Kongres Kobiet zaangażował się zarówno Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, który jest organem samorządu województwa wielkopolskiego jak i Departament Edukacji i Nauki, bo edukacja jest kobietą. 

 

2 i 3 września kobiety z całej Polski, różnych zawodów i poglądów debatować będą o nowoczesnej edukacji, zdrowiu, ekologii, polityce socjalnej, równościowej ekonomii, Europie, problemach migracyjnych, samorządach, kulturze i polityce. Na Kongresie odbywać się będą także wystawy i koncerty. 

PROGRAM WYDARZENIA 

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Uwaga!

Jeśli ktoś z Konina byłby zainteresowany wyjazdem na tegoroczny Kongres Kobiet prosimy o kontakt z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie.

tel. 48 63 42 23 32 wew. 220

Dojazd bezpłatny.

Zobacz także

Projekt „Wektory życia”

„Wektory życia” to program warsztatów dla uczniów szkół ponadpodstawowych zawierający scenariusze z prezentacjami multimedialnymi wraz z bogatym wyposażeniem w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji poszczególnych zajęć.

63 242 2332
cdn@cdnkonin.pl
ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin