Skocz do zawartości
 
Obserwuj nas  
Placówka akredytowana
63 242 2332 cdn@cdnkonin.pl ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
Strona główna Oferta innych instytucji Lekcja on-line „Reformy gospodarcze Władysława Grabskiego a współczesne wyzwania”

Lekcja on-line „Reformy gospodarcze Władysława Grabskiego a współczesne wyzwania”

Plakat zachęcający do udziału w lekcji ze zdjęciami wykładowców i Grabskiego.

Szanowni Państwo,

Czepczyński Family Foundation, będąc członkiem Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej 2024, organizuje lekcję on-line pod tytułem

„Reformy gospodarcze Władysława Grabskiego a współczesne wyzwania”.

Lekcja odbędzie się 11 stycznia 2024 r. od godz. 8:55 i potrwa 45 min. Skierowana jest do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Lekcję poprowadzą:

  • prof. Witold Orłowski – ekonomista i edukator,
  • Waldemar Zbytek – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego REE 2024.

W trakcie lekcji, nawiązując do historycznych reform gospodarczych, omówione zostaną współczesne wyzwania i trudności przed jakimi stoi Polska i świat.

Jak wziąć udział w lekcji? – Aby zarejestrować klasę, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko nauczyciela, adres e-mail, nazwę szkoły, klasę, przewidywaną liczbę uczniów, województwo): www.ree2024.pl/lekcja-inauguracyjna.

Opracował: Mariusz Kordylewski (na podstawie informacji nadesłanej z Czepczyński Family Foundation).

Zobacz także

XVIII edycja „Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila”

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza XXVIII edycję konkursu literackiego adresowanego wyłącznie do uczennic i uczniów szkół średnich, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Konkurs rozgrywać się będzie w czterech kategoriach: poezji, prozy, przekładu literackiego i etiudy filmowej.

63 242 2332
cdn@cdnkonin.pl
ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin