Konferencja “Kompetentni, bo zaangażowani. Jak pracować…”    10.01.2022
Szanowni Państwo,

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję organizowaną w formie on-line live

“Kompetentni, bo zaangażowani. Jak pracować z kompetencjami i postawami uczniów”.

Konferencja odbędzie się 9 lutego 2022 r. (środa) w godz. 16:00-17:30.

Szkolenie jest skierowane szczególnie do pedagogów, psychologów i wychowawców klas oraz nauczycieli – opiekunów szkolnych kół wolontariatu.

Tematyka konferencji jest zgodna z 2. kierunkiem realizacji polityki oświatowej państwa: “Wychowanie do wrażliwości na prawdę i dobro. Kształtowanie właściwych postaw szlachetności, zaangażowania społecznego i dbałości o zdrowie”.

Prelegentką będzie pani dr hab. Sylwia Jaskulska, profesor UAM, autorka, współautorka i współredaktorka wielu książek o szkole, przewodnicząca Rady ds. Kształcenia Szkoły Nauk Społecznych UAM w Poznaniu, członkini Uniwersyteckiego Ośrodka Koordynacyjno-Programowego Kształcenia Nauczycieli UAM w Poznaniu, zastępczyni redaktor naczelnej “Rocznika Pedagogicznego”, honorowa Ambasadorka oddolnej ogólnopolskiej inicjatywy edukacyjnej Rok Relacji w Edukacji, pasjonatka dramy edukacyjnej, prowadzi stronę na Facbooku i kanał na YouTube: “Sylwia Jaskulska – Spotkania Edukacyjne”.

Koszt udziału w konferencji wynosi 30 zł. Dwa dni przed szkoleniem osoby zgłoszone na konferencję w Internetowym Systemie Obsługi Szkoleń (ISOS - https://szkolenia.cdnkonin.pl/) otrzymają link do platformy edukacyjnej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają link do pobrania zaświadczenia.

Kierownik konferencji: Małgorzata Pogodska
Kontakt: tel. 632422332 w. 211, mpogodska@cdnkonin.pl