Zmiana organizacji pracy doradców metodycznych w związku z pandemią    1.02.2022
Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie uprzejmie informuje o zmianie organizacji pracy doradców metodycznych w okresie 1-27 lutego 2022 r.

Zaplanowane formy doradztwa realizowane będą zgodnie z Kwartalną ofertą doradztwa I-III 2022 r. zamieszczoną w Internetowym Systemie Obsługi Szkoleń (ISOS) – link do zapisów: https://szkolenia.cdnkonin.pl/index.php?action=doradztwo&doradztwo=coming.

Dyżury metodyczne doradców:
  • w fili biblioteki PBP w Kole zaplanowane w formie stacjonarnej w dniach: 16 i 23 lutego 2022 r. odbędą się w formie on-line (zapisy poprzez system ISOS);
  • w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie zaplanowane w każdą środę miesiąca w formie stacjonarnej odbędą się również w formie on-line (zapisy poprzez system ISOS).
Link do harmonogramu dyżurów doradców w okresie od 1-27 lutego 2022 r.: https://drive.google.com/file/d/1O0P3HvJuJt_4OdfY82R-4b89V5e5hDl-/view?usp=sharing

Szczegółowe informacje o działalności doradców zamieszczono na stronie internetowej Centrum (www.cdnkonin.pl) w zakładce DORADZTWO (https://cdnkonin.pl/index.php?it=700), a dane kontaktowe doradców udostępniono pod linkiem: https://cdnkonin.pl/index.php?it=600.

Mamy nadzieję, że udział w spotkaniach z doradcami w trybie zdalnym okaże się dla Państwa dogodną (na ten czas) formą i w konsekwencji efektywną, a przede wszystkim – bezpieczną.

Zapraszamy
Jarosław Jankowski
Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie