Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”    20.01.2021
Szanowni Państwo!
Dyrektorzy Szkół i Nauczyciele Matematyki!


Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie zaprasza uczniów z Państwa szkół do udziału

w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny”,

który odbędzie się 18 marca 2021 r.; rozpoczęcie o godz. 9:00.

W celu dokonania rejestracji szkoły i zgłoszenia uczestników należy korzystać ze strony internetowej https://www.kangur-mat.pl (tutaj można po zalogowaniu się pobrać plakat konkursu).

Opłatę za uczestnictwo w konkursie w rejonie konińskim należy przelać do 7 lutego 2021 r. na konto bankowe CDN w Koninie 20 1020 4027 0000 1002 1520 4335 (PKO BP). W tym roku koszt uczestnictwa ucznia w konkursie wynosi 10 zł.

Termin dokonania wszystkich formalności związanych ze zgłaszaniem mija 7 lutego 2021 r. Oryginał zgłoszenia szkoły do konkursu zostaje w szkole, natomiast wersję elektroniczną należy przesłać pod adresem kangur@cdnkonin.pl.

Koordynator regionalny
Ogólnopolski Konkursu Języka Angielskiego “FOX”    19.11.2020
Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół,
Opiekunowie uczniów,

pomimo trwającego obecnie stanu epidemicznego planowane jest zorganizowane w bieżącym roku szkolnym kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “FOX” (“FOX 2021”), jednakże w terminie późniejszym niż zwykle, prawdopodobnie w kwietniu 2021 r. Mamy nadzieję przeprowadzić konkurs tradycyjnie z niewielkimi modyfikacjami. Rozważamy też wersje alternatywne.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu pojawią się na stronie https://fox.bielsko.pl/ do połowy stycznia 2021 r. Po tym terminie rozpoczniemy też rejestrację.

Jesteśmy przekonani, że warto kontynuować dwudziestoletnią tradycję. Liczymy, że dzięki równie dużemu, co w latach poprzednich, zainteresowaniu uda nam się konkurs przeprowadzić.

Koordynator regionalny
Lidia Kantek